BESKIDZKIE SZLAKI

W sobotę 6 października br. uczniowie naszej szkoły miło spędzili czas podczas pieszej wędrówki po beskidzkich szlakach. Grupy: Trampy, Jednorożce i Żabki pod opieką p. Woźniak, p. Biel i p. Kajzar wzięły udział w XXI pieszym Rajdzie Jesiennym w Beskidzie Śląskim, organizowanym przez PTTK Tychy.  W ten sposób realizowany jest program ,,Szkoła promująca zdrowie” i ,,Zdrowe Tychy”. Ruch to zdrowie i warto było w piękną pogodę przejść górskim szlakiem i zdobyć Równicę. Uczestnicy rajdu mogli podziwiać piękną panoramę Beskidu Śląskiego. Na mecie rajdu czekało ognisko i pieczenie kiełbasek wraz z konkursami, w których nasi uczniowie chętnie wzięli udział. Drużyna Jednorożców zajęła II miejsce w konkursie sprawnościowym oraz III miejsce w klasyfikacji ogólnej zdobywając puchar. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Pełni wrażeń czekamy na wiosnę i następny rajd – na Wyżynę……sami zobaczycie na jaką !

10 października 2018