AKADEMIA UWIELBIAM

Również w tym roku uczniowie klas 7 i 8 brali udziała w programie AKADEMIA UWIELBIAM. Przeprowadzaliśmy inspirujące zajęcia dla uczniów i poszerzaliśmy ich wiedzę na temat właściwego trybu życia, roli aktywności sportowej oraz odpowiedniego doboru produktów żywnościowych. W materiałach programu znajdują się informacje w zakresie przeciwdziałania marnowaniu żywności a także porady i ciekawostki w zakresie samodzielnego przyrządzania posiłków, gotowania oraz spędzania czasu przy stole z najbliższymi. Inspirowaliśmy uczniów do odkrywania wiedzy, zachęcaliśmy ich do pracy grupowej, pobudzali do dyskusji. Niektóre prace zgłosiliśmy do konkursu. Czekamy na werdykt. Program koordynowała Pani Barbara Dubaj.

21 maja 2020