Akademia Bezpiecznego Puchatka

Nasi pierwszoklasiści wzięli udział w ogólnopolskim programie Akademia Bezpiecznego Puchatka. Celem akcji było wyjaśnienie i pokazanie dzieciom jak unikać zagrożeń i dbać o swoje bezpieczeństwo podczas codziennych aktywności – na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie. Uczniowie poszerzali swoją wiedzę na zajęciach w szkole oraz podczas nauki zdalnej. Wzorowo wypełniali karty pracy, rozwiązywali zagadki, rysowali, słuchali i śpiewali
W marcu uczestnicy programu przystąpili do Ogólnopolskiego Testu Wiedzy o Bezpieczeństwie, który rozwiązywali on-line. Pierwszoklasiści zdobyli Dyplom Klubu Bezpiecznego Puchatka, a na ręce Pani Dyrektor, został przekazany Certyfikat potwierdzający udział uczniów w XII edycji programu edukacyjnego Akademia Bezpiecznego Puchatka.Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy bezpiecznej nauki oraz zabawy. Koordynatorem programu była Pani Anna Sitek.

6 kwietnia 2021