Zwiedzamy wiosną…..

zdalne nauczanie

„Best places to visit in the USA/ England oraz Presidents of the USA.” Taki temat mieli zgłębić uczniowie klas 8. Choć  nie możemy ruszyć się z domu, to możemy puścić wodze fantazji i odbyć  podróż na kartkach książek, w albumach z wakacji lub stworzyć własną przestrzeń globtrotera. Należy docenić to, że uczniowie bardzo ciekawie opisali wybrany przez siebie temat, a także wykazali się dużą kreatywnością i zaangażowaniem wszystkich swoich zdolności do wykonania jak najwspanialszego plakatu. Gratulacje za pomysłowość i entuzjazm włożony w wykonanie zaproponowanych projektów przez naszą anglistkę Panią Katarzynę Pławecką  !

Z kolei klasy piąte zaczęły dostrzegać wiosnę przez zamknięte drzwi, ale otwarte okna. Nie tylko dostrzegać. Uczniowie stworzyli wesołe plakaty, wykazując się kreatywnością i znajomością języka. Bo plakaty prezentowali w coraz mniej obcym dla nas języku.

17 maja 2020