ZDROWO JEM …- ZDROWE INWESTYCJE

W ramach projektu „Zdrowo jem, więcej wiem” dzieci podczas zajęć poprzez zdobytą wiedzę, rozmawiały o zdrowych produktach wykonywały na  zajęciach plastycznych  „zdrową kanapkę” , wymieniały warzywa, które znalazły się na ich talerzach. Następnymi zajęciami było pokazanie: jak można samemu przyrządzić zdrowy sok, jak ważne są witaminy i gdzie ich szukać. Wykorzystano do tego różnego rodzaje owoce i warzywa. Dzieci degustowały przyrządzone przez nich soki.
Celem forum było kształcenie rodziców jako osób, od których zależy całokształt stylu życia rodziny i przekonanie ich, że warto zadbać o zdrowe odżywianie i regularną aktywność fizyczną.Forum dla Rodziców to spotkanie z rodzicami, które odbyło się w trakcie wywiadówki . Na spotkanie z rodzicami przygotowano prezentacje zawierające relacje z działań w ramach projektu. W trakcie spotkania zachęcano rodziców do zaangażowania się w realizację projektu, a także wspieranie dzieci w trakcie realizacji podjętych zadań. Na stronie www.aktywniepozdrowie.pl rodzice znajdowali wiele ciekawych artykułów i przepisów na smakowite dania.  Na zebraniu zostały omówione takie zagadnienia jak:
Zajęcia prowadziła Pani Patrycja Klos.

10 marca 2019