2015/16

L.p Nazwa konkursu organizator opiekun osiągnięcia
1. XXXIX Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt rocznik 2003 25-27.09.2015 r. Kępno MOSM Tychy Frączek Barbara IV miejsce

klasa sportowa

2. Igrzyska powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii dziewcząt w roku szklonym 2015/2016 8.10.2015 r. STS Tychy Zacharko Jacek

Przyłucki Jarosław

IV miejsce

Magdalena Kula 6d

Zofia Brzoza 4b

Chmielowska Patrycja 6d

Białas Karolina 5a

Biegun Natalia 5b

Biegun Justyna 5b

 

3. Szkolny Konkurs wiedzy o życiu św. Jana Pawła II dla klas IV-VI

9.10.2015 r.

Bartusiak Gabriela I miejsce- drużyna klasy 5c:

Czyż Gabriela, Kowalczyk Alicja

II miejsce- drużyna klasy 4b:

Różycka Hanna, Chmielnicki Marek

III miejsce- drużyna klasy 6b: Dobrzański Maciej, Tomaszczyk Piotr

4. Wojewódzki Konkurs Matematyczno-fotograficzny „Matematyka migawką uchwycona”

19.10.2015 r.

Szkoła Podstawowa nr 41 Ruda Śląska

pod patronatem Posła RP Danuty Pietraszewskiej

Przewoźnik Monika

Halina Piliszczuk

Wyróżnienie

Paweł Hadasz 4b

5. Powiatowy Konkurs Recytatorski „Wierszowa rozmowa” 24.11.2015 r. Sportowa Szkoła Podstawowa nr 19 w Tychach Orzeł- Zachłód Małgorzata III miejsce

Katarzyna Jaśnikowska 5b

6. X Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt rocznik 2003

11-13.12.2015 r.

MOSM Tychy Frączek Barbara VIII miejsce

Klasa sportowa

7. Międzyszkolny konkurs „Anglojęzyczna Kartka Bożonarodzeniowa”

Grudzień 2015

STO Tychy Wacławek

Biel

Zacharko A

 

KATEGORIA KLAS 1-3

III miejsce

Maja Baduszek III b

Wyróżnienie

Zosia Matysiak Ic,

Weronika Czekaj Ic

KATEGORIA KLAS 4-6

I miejsce

Hanna Gaj IVb

II miejsce

Amelia Kulińska Va

Wyróżnienie

Helena Pyrch IVb

8. Ogólnopolski Konkurs wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony – MEDITEST

21.12.2015 r.

Ogólnopolskie Centrum Edukacji Woźniak Elżbieta Wyróżnienie w kategorii klasy 5-6 szkoły podstawowej

10 miejsce- Maria Stacha 5c

12 miejsce– Klara Ferenc

9. Międzyszkolny Konkurs „Na list do Dzieciątka Jezus”

11.01.2016 r.

STO Tychy Dubaj Barbara II miejsce

Wiktoria Komorniczak kl. VId

Wyróżnienie:

Magdalena Kula kl. VId

Teresa Derewecka kl. VId

10. Igrzyska Powiatowe Szkół Podstawowych w piłce ręcznej dziewcząt w roku szkolnym 2015/2016 2.03.3016 r. STS Tychy Frączek Barbara II miejsce

Klasa sportowa

11. II Edycja Turnieju Warcabowego klas I-III Zespół Szkół Muzycznych w Tychach Przewoźnik Monika Podziękowanie za udział
12. Mistrzostwa w Tenisie Stołowym Przyłucki I miejsce
13. Powiatowym Konkursie Sportowym ,, Sport moich marzeń” Sportowa Szkoła Podstawowa nr 19 w Tychach Sitek Anna I miejsce

Hanna Stolarska 2d

14. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego dla uczniów szkół Podstawowych woj. śląskiego w roku szkolnym 2015/2016 Śląski Kurator Oświaty Nowakowska Małgorzata Finalista

Gabriela Czyż 5c

Natalia Maj 6a

15. XVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

„Wakacje pod żaglami”

5.03.2016 r.

Bałucki Ośrodek Kultury „Na Żubrackiej” w Łodzi Adam Niesyto Dyplom za udział w wystawie pokonkursowej:

Natalia Kubas kl.

Julia Drapała

absolwentki z 2015 r.

16. Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w tenisie stołowym chłopców

Chybie 22.03.2016 r.

SZS Przyłucki Jarosłw I miejsce

Malinowski Dawid VI b

Szandar Kamil 4b

Jakub Matuszyński 3 a

17. KANGUR MATEMATYCZNY

17 marca 2016r.

 

 

Żaczek klasy 2:

laureat (1 miejsce w powiecie 2 w rejonie katowickim : Gonsior Małgorzata

Wyróżnienie:

Kozioł Szymon

Wroński Kajetan

Tażbirek Alicja

Wojtala Magdalena

Maluch klasy 4:

Pyrsch Helena (4b) – wyróżnienie

Beniamin klasy 5:

Mędrak Jakub (5c) – wyróżnienie

Sękowski Łukasz (5b) – wyróżnienie

Beniamin klasy 6:

Maj Natalia (6a) – wyróżnienie

 

18. Międzyszkolny konkurs wiedzy „August Hlond- Prymas, Polak, patriota” 06.04.2016 r. Gimnazjum 11 Tychy Bartusiak Gabriela I miejsce – Czyż Gabriela 5c

II miejsce- Kowalczyk Alicja 5c

III miejsce– Patryk Stoszek kl. 6c

19.
WATERRR CUP

Zawody pływackie dla kl. III 25 m stylem klasycznym

9.04.2016 r.

MOSIR Tychy Gawrońska Halina III miejsce – Szelec Mateusz 3a

IV miejsce – Godzik Anna 3a

V miejsce- Bury Justyna 3a

 

 

 

20. XI Powiatowe Igrzyska Ortograficzne Korrida- corrida 2016

13.04.2016 r.

Zespół Szkół nr 1 w Tychach Nowakowska Małgorzata

Orzeł-Zachłód Małgorzata

Dubaj Barbara

 

I miejsce

Czyż Gabriela 5c

Szczyszczaj Julia 5b

Maj Natalia 6a

 

 

 

21. XIX Rajd Wiosenny oddziału PTTK Tychy

Rudno 23.04.2016 r.

Konkurs Wiedzy Turystycznej

PTTK Tychy Woźniak Elżbieta I miejsce

Drużyna Trampy w składzie:

Ferenc Klara 6a

Celder Weronika 6a

Stepaniuk Paweł 5a

III miejsce

Drużyna Żabki

22. XIX Rajd Wiosenny oddziału PTTK Tychy

Rudno 23.04.2016 r.

Konkurs Pierwszej Pomocy

PTTK Tychy Piliszczuk Halina III miejsce –

Drużyna Świstaki

23. Powiatowy Konkurs Plastyczny „Sport moich marzeń”

IV2016 r.

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 19 w Tychach Saczek Bożena I miejsce

Hanna Stolarska 2d

24. Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-PLANETA

IV 2016

Woźniak Elżbieta Bardzo Dobry Wynik

Paweł Hadasz 4b

Klara Ferenc 6a

25. I edycja międzyszkolnego konkursu „Rysuj wierszem”

6.05.2016 r.

STO Tychy Wyróżnienie

Pietruszka Klaudia 6d

26. Międzyszkolny konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny „1 z 10”

11.05.2016 r.

SP-1 Tychy II miejsce

Klara Ferenc 6a

27. Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa z przyrody OLIMPUS sesja wiosenna OLIMPUS Warszawa Woźniak Elżbieta 10 miejsce
28. Tyski Konkurs Literowania w Języku angielskim „Spelling Bee”

19.05.2016 r.

SP5 Tychy

School of English

Zacharko Aleksandra II miejsce

Ziółkowska Natalia 4b

III miejsce

Płużka Przemysław 6c

Dyplom uczestnictwa

Pyrsh Helena 4b

 

29. Rejonowy Konkurs Ortograficzny o tytuł bezbłędnego Szóstoklasisty

17.05.2016 r.

SP-22 Tychy Nowakowska Małgorzata I miejsce

Natalia Maj 6a

30. Mistrzostwa Polski SZS szkół podstawowych w Tenisie stołowym Chłopców 2015/2016

20-21.05.2016 r.

SZS

Rawa Mazowiecka

Przyłucki Jarosław XV miejsce
31. Międzyszkolny Konkurs matematyczno-przyrodniczo-sportowe „ Dobrze liczę, sprawnie ćwiczę, znam pojęcia przyrodnicze” 25.05.2016 r. SP-7 Tychy Woźniak Elżbieta

Przewoźnik Monika

Dyplom za udział

Praus Emilia kl. V a

Firsowicz Wiktoria V a

Odrobiński Jakub V a

32. XVI Konkurs matematyczny „O złoty pierwiastek”

31.05.2016 r.

SP-1 Tychy Przewoźnik Monika

Białek Jerzy

III miejsce dla drużyny

Turek Dawid- 6b

Piersiak Alicja 6a

Maj Natalia 6a

33. Ogólnopolski Konkurs

„Z ortografią na co dzień”

Centrum Edukacji Humanistycznej, Małgorzata Orzeł- Zachłód, Wyróżnienie

Julia Szczyszczaj 5b

34. Ogólnopolski Konkurs

„Z poprawną polszczyzną na co dzień”

 

Centrum

Edukacji Humanistycznej,

Małgorzata Nowakowska Wyróżnienie

Maj Natalia 6a

35. Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt rocznik 2003

03.06.2016 r.

MOSM

Kępno

Frączek Barbara IV miejsce

drużyna kl. VI d:

Bober Karolina

Chmielowska Patrycja

Derewecka Teresa

Kula Magdalena

Pietruszka Klaudia

Piotrowksa Melisa

Postój Jagoda

Radzikowska Weronika

Zuzanna Rostek

36. Rejonowy Konkurs dla klas Trzecich

9.06.2016 r.

Zespół Szkół nr 9 w Tychach

SP-40

Gawrońska Halina III miejsce

Włodarska Zuzanna kl. 3a

37. Konkurs przyrodniczo-fotograficzny „Oblicza wody”

rozdanie nagród 17 czerwca 2016 r. (piątek) o godzinie 9:00.

 

Elżbieta Woźniak

 

I MIEJSCE

Daniel Mazik

 

{"slides_column":"6","slides_scroll":"3","dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}