2012/13

Konkursy i osiągnięcia – rok szkolny 2012/2013

l.p. Nazwa konkursu organizator opiekun osiągnięcia
  1. 1.
Ogólnopolski Turniej z okazji 55-lecia Tyskiej Piłki Ręcznej.- rocznik 2000

7-9.09.2012 r.

MOSM Tychy Frączek Barbara IV miejsce
  1. 2.
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży „Piękno Beskidów i Bieszczadów” Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach Adam Niesyto Nagroda:

Marta Bacza

  1. 3.
Antologia Poezji Dziecięcej Pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego, Śląskiego Kuratora Oświaty i prezydenta Miasta Zabrza Szymanek-Kania Michalina

Dubaj Barbara

I miejsce

Jakub Żółtaszek,

Laureaci:

Mikołaj Respekta

Sandra Branicka

  1. 4.
Międzyszkolny Konkurs plastyczny

„Polska w czterech porach roku”

SP-7 w Tychach Gawrońska Halina III miejsce

Natalia Maj

Emilia Praus

  1. 5.
XVI edycja Rejonowego Konkursu Twórczości Dziecięcej „Niech zaświeci słońce” o laur Rafała Pomorskiego

XI 2012 r.

SP-22 Tychy Orzeł-Zachłód

Grzesica

Laureaci : Miszczak Paulina

Szendera Zuzanna

  1. 6.
IV Memoriale im. Franciszka Wolaka w kat. Rocznika 2000

Piłka ręczna

18.11.2012 r.

Uczniowski Klub Sportowy

Nowy Sącz

Frączek Barbara III miejsce klasa sportowa
  1. 7.
Mistrzostwa Miasta Amatorów w pływaniu

Kat. chł. 2001-2000

18.11.2012 r.

MOSiR Tychy Zacharko Jacek III miejsce w stylu klasycznym

Jakub Żółtaszek,

III miejsce w stylu grzbietowym

Jakub Żółtaszek,

  1. 8.
Międzyszkolny Konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii

22.11.2012 r.

SP-36 Tychy Jagiełka Katarzyna I miejsce :

Paweł Szczęsny VIa

Olaf Mystek Va

  1. 9.
Miejski konkurs plastyczny „Tychy- moje miasto” ART. Tychy Adam Niesyto Franciszek Frąckowiak , kl. IV
  1. 10.
Konkurs plastyczny „Tychy-miasto od A do Z”

10.12.2012 r.

INTEGRA 2000 pod patronatem przewodn. Rady Miast a Tychy Zygmunta Marczuka

 

Adam Niesyto Nagroda:

Martyna Bonarska

  1. 11.
Ogólnopolski konkurs Multitest 2012 z języka polskiego

 

Centrum Edukacji Szkolnej

Warszawa

Nowakowska Małgorzata Wyróżnienie

za zajęcie 11 miejsca

Bąk Aleksandra, kl. VI

  1. 12.
IV Konkurs międzyszkolny na przygotowanie Anglojęzycznej Kartki Bożonarodzeniowej STO Tychy Katarzyna Jagiełka

Mariola Kleszczewska

Agnieszka Zmudzińska

Kat. Kl. IV-VI

I miejsce –Paulina Miszczak 5c

II miejsce– – Olimpia Malinowska 4c

Wyróżnienia: Maria Stachura 6b , Jacek Szczublewski 5b

 

  1. 13.
Igrzyska Szkół Podstawowych w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii chłopców w roku szkolnym 2012/2013 5.10.2012 r.

 

STS Zacharko , Przyłucki IV miejsce
  1. 14.
Mistrzostwa Tychów w pływaniu dla kl. III-VI

13.12.2012 r.

 

STS Zacharko , Przyłucki Chłopcy II miejsce-puchar

Dziewczęta – VI miejsce

  1. 15.
V Międzyszkolny Rodzinny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

XII 2012 r.

SP-10 Tychy Woźniak Elżbieta Nagroda II stopnia :

Winiarska Martyna

Agnieszka Buchta

Nagroda III stopnia :

Pach Zuzanna,

Pach Marcelina

Mikołaj Wilczyński

  1. 16.
11 Olimpiada Interdyscyplinarna klas szóstych Zespół Szkół nr 2 Tychy   Dyplom za udział
  1. 17.
Konkurs historyczno-przyrodniczy „Piękna nasza Polska cała” 16.01.2013 r. SP-35 Tychy Sekuła Gizela, Paweł Kubica II miejsce drużynowo:

Paweł Szczęsny kl.VIa

Maria Stachura kl. VIb

  1. 18.
Eureka Junior Konkurs Interdyscyplinarny klas szóstych

4.02.2013 r.

Gimnazjum nr 6 Tychy Nowakowska

Szymanek-Kania,

Dubaj

Kubica

Piliszczuk

Niesyto B.

Sekuła Gizeka,

Woźniak

III miejsce drużynowo:

Sandra Branicka kl. 6c

Aleksandra Czyż kl. 6d

Miłosz Ciepał kl. 6b

  1. 19.
I Rejonowy Konkurs „Lubię czytać”

6.02.2013 r.

SP-4 Tychy Dubaj Barbara I miejsce :

Kośla Aleksandra

Nikola Wołyniec

  1. 20.
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”

26.02.2013 r.

Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe „Kaganek” w Bielsku-Białej oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej

 

Katarzyna Jagiełka Weronika Celder (3a) – 9 miejsce w regionie i 1 miejsce w powiecie

b) Błażej Hałat (4c) – 8 miejsce w regionie i 1 miejsce w powiecie

c) Michał Belowski (4b) – 19 miejsce w regionie i 3 miejsce w powiecie

d) Tymoteusz Brzoza (4b) – 26 miejsce w regionie i 5 miejsce w powiecie

  1. 21.
Igrzyska Powiatowe

Szkół Podstawowych

w Tenisie stołowym

w kategorii dziewcząt w roku szkolnym 2012/2013

8.03.2013 r.

STO Tychy Jarosław Przyłucki I miejsce:

Weronika Radzikowska kl. 3

Olimpia Malinowska 4c

Woźny Zofia kl. 5a

  1. 22.
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poezja Juliana Tuwima” 14.03.3013 r. Zespół Szkół Sportowych w Tychach Sowińska Nowakowska Wyróżnienie:

Herman Kacper

Żółtaszek Jakub

  1. 23.
Igrzyska Powiatowe

Szkół Podstawowych

w Tenisie stołowym

w kategorii chłopców w roku szkolnym 2012/2013

15.03.2013 r.

STO Tychy Jarosław Przyłucki I miejsce:

Tomasz Bandzerewicz

Paweł Szczęsny

Dawid Malinowski

  1. 24.
Igrzyska Powiatowe

Szkół Podstawowych

w piłce siatkowej dziewcząt w roku szkolnym 2012/2013

15.03.2013 r.

STS Tychy Zacharko , Przyłucki Janik Katarzyna

Kołodziejczyk Katarzyna

Bąk Aleksandra

Wiatr Aleksandra

Kotania Wiktoria

Stachura Maria

Kubas Natalia

Krzemień Natalia

Liebner Agata

  1. 25.
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Junior Perfect” 18.03.2013 r. SP-22 Tychy Wacławek Magdalena I miejsce:

Celder Weronika

Bednarek Dawid

Maj Natalia

  1. 26.
Olimpiada BEST

III 2013

BEST   I miejsce

Paulina Miszczak

  1. 27.
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego z Elementami Historii dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego w roku szkolnym 2012/2013

27 lutego 2013 r.

KO Katowice Michalina Szymanek-Kania

Paweł Kubica

 

LAUREAT

Aleksandra Czyż VI d 40 pkt

 

 

 

 

  1. 28.
IV Międzyszkolny Indywidualny konkurs języka angielskiego ZS nr 1 Tychy Katarzyna Jagiełka Żółtaszek Jakub 13 miejsce

Pikuła Aleksandra 13 miejsce

Janik Katarzyna 22 miejsce

Bartosz Bednarek 23 miejsce

Szczęsny Paweł 30 miejsce

Bielecki Maciej

Łuka Marta

  1. 29.
Międzyszkolna Olimpiada organizowana przez Szkołę Językową ‚Best’

Szkoła językowa BEST Tychy Jagiełka Katarzyna

Kajzar Dagmara

IV miejsce – Paulina Miszczak (5c)
  1. 30.
XVII Międzyszkolny Konkurs Gwary Śląskiej „Terozki se pogodomy…” 10.04.2013 r. SP-1 Tychy Mateja Ewa Malisz Tymoteusz
  1. 31.
Miejski Konkurs „What do you about the United Kingdom” 12.04.2013 r. Gimnazjum STO Tychy Jagiełka Katarzyna

Kajzar Dagmara

II miejsce

Mystek Olaf kl. V

Paweł Szczęsny

III miejsce

Wójcik Michał kl. IV

Błażej Hałat kl.IV

  1. 32.
Rejonowy Turniej Zespołów szkolnych w aerobiku 17.04.2013 r. SP-40 Tychy Saczek Bożena Dyplom za udział
  1. 33.
Miejski Konkurs ortograficzny dla uczniów klas trzecich szkół podstawowych „Mistrz ortografii 2013”

12.04.2013 r.

SP-35 Tychy Gawrońska Halina IV miejsce

Konrad Czekaj kl.3a

  1. 34.
V Międzyszkolny Konkurs „Żyj zdrowo i w zgodzie z naturą” SP-11 Tychy Saczek Bożena II miejsce

Odrobiński Jakub

Bluszcz Amelia

  1. 35.
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski pt.”Wiersze Juliana Tuwima” SP-18 w Tychach Gawrońska Halina I miejsce

Maj Natalia

  1. 36.
Międzyszkolny Konkurs recytatorski w j. angielskim uczniów klas III-IV dla Szkół Podstawowych 24.04.2013 r. SP-18 w Tychach Jagiełka Katarzyna

Kajzar Dagmara

Wacławek Magdalena

Laureaci:

I miejsce: Szczęsny Paweł kl. VI

III miejsce: Celder Weronika kl. III

III miejsce: Szendera Zuzanna kl. V

  1. 37.
Konkurs turystyczny

XVI Rajd wiosenny oddziału PTTK Tychy Jerzmanowice 27.04.2013 r.

PTTK Tychy Sekuła Gizela

Woźniak Elżbieta

Kubica Paweł

I miejsce

Drużyna Żabki

  1. 38.
Konkurs pierwszej pomocy

XVI Rajd wiosenny oddziału PTTK Tychy Jerzmanowice 27.04.2013 r.

PTTK Tychy Sekuła Gizela

Woźniak Elżbieta

Kubica Paweł

II miejsce

Drużyna Trampy

  1. 39.
XVI Rajd wiosenny oddziału PTTK Tychy Jerzmanowice 27.04.2013 r. PTTK Tychy Sekuła Gizela

Woźniak Elżbieta

Kubica Paweł

II miejsce:

drużyna Żabki

  1. 40.
Międzyszkolny konkurs plastyczny „Słońce świeci nad nami wiosennymi promieniami”. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Tychach Noras Oktawia

Saczek Bożena

I miejsce

Malwina Goczoł

Wyróżnienia:

Bluszcz Amelia

Celder Weronika

Lechoszest Daria

  1. 41.
IX Grand Prix Tychów w Tenisie Stołowym sezonu 2012/2013 MOSM Tychy Zacharko , Przyłucki I miejsce

Drużynowo: 2 471 pkt.

 

Zwierzchowska Katarzyna kl. I

Tomaszewska Aleksandra kl. II

Malinowska Olimpia

Radzikowska Weronika

Chmiel Martyna

Woźny Zofia

 

Rogalski Wojciech

Rogalski Bartosz

Chmiel Marcin

Czyjt Maksymilian

Szandar Kamil

Malinowski Dawid

Turek Dawid

Szczęsny Paweł

Bandzerewicz Tomasz

Malinowski Adam

 

  1. 42.
V ogólnopolski konkurs polonistyczny „Z ortografią na co dzień” 26-28 IV 2013 r. Centrum Edukacji Humanistycznej

Warszawa

Nowakowska Małgorzata Finalistka

Weronika Daniluk

  1. 43.
Międzyszkolny Konkurs ‚Perfect English’

SP-22 Tychy Jagiełka Katarzyna

Kajzar Dagmara

II miejsce

Wiktoria Paluch (4b)

  1. 44.
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego ‚The Globe’ w Raciborzu

Data: 22.04.2013r. (etap szkolny – Tychy)

Data: 15.05.2013r. (etap wojewódzki – Racibórz)

SP-18 Racibórz Kajzar Dagmara I miejsce

Kacper Hermann (5b)

(etap szkolny)

(etap wojewódzki – 16 miejsce

  1. 45.
Miejski Konkurs poetycki „O pozłacane pióro” VIII edycja „Podróż moich marzeń” 14.05.2013 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach Barbara Dubaj Wyróżnienie:

Laura Adamik

  1. 46.
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-PLANETA

2013

  Sekuła Gizela bardzo dobry wynik

Sandra Branicka

  1. 47.
Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego

15.05.2013 r.

  Kajzar Dagmara Kacper Hermann Vb
  1. 48.
XV Powiatowy Konkurs Recytatorski Szkół Podstawowych i Gimnazjów

16.05.2013 r.

SNaP Tychy Szymanek-Kania Michalina

Nowakowska Małgorzata

wyróżnienie

Żółtaszek Jakub

  1. 49.
IX Grand Prix Tychów w tenisie stołowym /drużynowo/

17.05.2013 r.

MOSIR Tychy Przyłucki I miejsce drużynowo

I kl.: Rogalski Wojciech, Rogalski Bartosz, Chmiel Marcin, Szandar Kamil, Czyjt Maksymilian

II kl.: Tomaszewska Patrycja

III kl.: Turek Dawid , Malinowski Dawid, Radzikowska Weronika,

IV kl.: Malinowska Olimpia

V kl.: Woźny Zofia, Bandzerewicz Tomasz

VI kl. Malinowski Adam

  1. 50.
Szkolna Olimpiada Języka Angielskiego

SP-18 Tychy Jagiełka Katarzyna

Kajzar Dagmara

I miejsce – Michał Wójcik (4c)

II miejsce – Błażej Hałat

III miejsce – Adam Nieckarz (4d)

I miejsce – Cezary Wac (5a)

II miejsce – Zofia Woźny (5a)

III miejsce – Dominika Duda (5a)

I miejsce – Paweł Szczęsny (6a)

II miejsce – Aleksandra Pikuła (6a)

III miejsce – Bartosz Bednarek, Katarzyna Janik, Kasper Skowronek (6d)

  1. 51.
Konkurs plastyczny

„ W szkole moich marzeń”

4.06.2013 r.

Muzeum Miejskie w Tychach Adam Niesyto Martyna Chmiel – kwalifikacja

Zuzanna Szendera – nagroda

Paulina Miszczak- nagroda

Katarzyna Bińkowska- wyróżnienie

Kajetan Dębski- wyróżnienie

Anna Grabowska- nagroda

Agnieszka Buchta- kwalifikacja

Zuzanna Michalik- wyróżnienie

Cezary Wac- kwalifikacja

  1. 52.
RYWALIZACJA SPORTOWA W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH 2012/2013     Sztafetowe biegi przełajowe:

Dziewczęta: IX

Chłopcy: IV

Pływanie:

Dziewczęta: VI

Chłopcy: II

Tenis stołowy:

Dziewczęta: I

Chłopcy: I

Szachy:

Dziewczęta: II

Chłopcy: VI

Łyżwy:

Dziewczęta: VIII

Chłopcy: V

Koszykówka:

Dziewczęta: IV

Chłopcy: X

Siatkówka:

Dziewczęta: III

Chłopcy: II

  1. 53.
III Międzyszkolny konkurs języka polskiego i angielskiego dla szkół podstawowych

LANGUAGE SCRABBLE- językowe łamigłówki

23.05.2013 r.

Zespół Szkół Muzycznych w Tychach Katarzyna Jagiełka II miejsce

Aleksandra Czyż (6d),

Maciej Bielecki (6b),

Miłosz Ciepał (6b)

  1. 54.
Rejonowy konkurs na Baśń Zespół Szkół Sportowych Tychy Dubaj Barbara II miejsce

Aleksandra Kośla 4d

  1. 55.
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski poezji humorystycznej

28.05.2013 r.

SP-18 Tychy Sowińska Dorota

Dubaj Barbara

I miejsce

Jakub Żółtaszek

  1. 56.
Półfinał Pucharu Polski w Piłce Ręcznej dziewcząt rocznik 2000

31.05-2.06.2013

MOSiR

Łaziska Górne

Frączek Barbara II miejsce

Drużyna :

Tetiuk Marta

Spychała Jagoda

Szewczyk Julia

Kula Katarzyna

Albingier Oliwia

Januszyk Patrycja

Latocha Agata

Branicka Sandra

  1. 57.
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Inne Spojrzenie”

maj 2013

Ognisko Pracy Pozaszkolnej

nr 1

w Sosnowcu.

Adam Niesyto Wyróżnienie

Zuzanna Pach Vb

  1. 58.
Międzynarodowy Konkurs „Kangur matematyczny 2013”

 

Śląskie Stowarzyszenie Oświatowe „Delta   Wyróżnienia:

Kat. Żaczek Sewkowski Łukasz

Bartecka Anna

Odrobiński Jakub

Bystrzycki Aleksander

Mędrak Jakub

Rostowicz Bartłomiej

Kat. 2M

Rosikoń Izabela

Daniluk Weronika

Kat.1M

Maj Natalia

Kat. 1B

Wac Cezary

Kubacki Marcin

Duda Monika

  1. 59.
Międzyszkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy „Jeden z dziesięciu”

Dla uczniów klas V

5.06.2013 r.

SP-35 w Tychach Woźniak Elżbieta Podziękowanie za udział

Szendera Zuzanna

  1. 60.
Rejonowy Konkurs Literacki na Baśń

14.06.2013 r.

SP-19 Tychy Barbara Dubaj II miejsce

Aleksandra Kośla

  1. 61.
Współzawodnictwo sportowe szkół podstawowych w roku szkolnym 2012/2013

20.06.2013 r.

STS Tychy Zacharko Jacek, Przyłucki Jarosław III miejsce dla Szkoły
  1. 62.
Miejski Konkurs plastyczny „Żaglowce marzeń”

STO Tychy Adam Niesyto Grupa wiekowa IV-VI

III nagroda

Anna Grabowska SP 18 Tychy

Wyróżnienia:

Jasmina Piasecka SP 18 Tychy

Maria Stachura SP 18 Tychy

Weronika Zima SP 18 Tychy

Paulina Miszczak SP 18 Tychy

Magdalena Szeliga SP 18 Tychy

Barbara Zajączkowska SP 18 Tychy

 

Tytuł „Bezpiecznej szkoły” maj 2013 r.

Osiągnięcia uczniów z języka angielskiego

  1. Międzyszkolny Konkurs kulturowo-językowy: ‚What do you know about the Great Britain?’

II miejsce – Paweł Szczęsny (6a) i Olaf Mystek (5a)

III miejsce – Błażej Hałat (4c) i Michał Wójcik (4c)

  1. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ‚FOX’

a) Weronika Celder (3a) – 9 miejsce w regionie i 1 miejsce w powiecie

b) Błażej Hałat (4c) – 8 miejsce w regionie i 1 miejsce w powiecie

c) Michał Belowski (4b) – 19 miejsce w regionie i 3 miejsce w powiecie

d) Tymoteusz Brzoza (4b) – 26 miejsce w regionie i 5 miejsce w powiecie

  1. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski w Języku Angielskim

I miejsce – Paweł Szczęsny (6a)

III miejsce – Zuzanna Szendera (5a)

III miejsce – Weronika Celder (3a)

  1. Międzyszkolna Olimpiada organizowana przez Szkołę Językową ‚Best’

IV miejsce – Paulina Miszczak (5c)

  1. Międzyszkolny Konkurs Języka Polskiego i Angielskiego ‚Language Scrubble – Językowe Łamigłówki’

II miejsce – Aleksandra Czyż (6d), Maciej Bielecki (6b), Miłosz Ciepał (6b)

  1. Międzyszkolny Konkurs ‚Perfect English’

II miejsce – Wiktoria Paluch (4b)

  1. Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego ‚The Globe’ w Raciborzu

I miejsce – Kacper Hermann (5b) (etap szkolny)

(etap wojewódzki – 16 miejsce)

  1. Szkolna Olimpiada Języka Angielskiego

I miejsce – Michał Wójcik (4c)

II miejsce – Błażej Hałat (4c)

III miejsce – Adam Nieckarz (4d)

I miejsce – Cezary Wac (5a)

II miejsce – Zofia Woźny (5a)

III miejsce – Dominika Duda (5a)

I miejsce – Paweł Szczęsny (6a)

II miejsce – Aleksandra Pikuła (6a)

III miejsce – Bartosz Bednarek, Katarzyna Janik, Kasper Skowronek

{"slides_column":"6","slides_scroll":"3","dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}