2013/14

KONKURSY JĘZYKOWE I INTERDYSCYPLINARNE

Lp. Nazwa konkursu organizator opiekun osiągnięcia
1. Antologia Poezji Dziecięcej

listopad 2013

X edycja

rok szkolny 2012/2013

Rozdanie listopad 2013 r.

Pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego, Śląskiego Kuratora Oświaty i prezydenta Miasta Zabrza

Małgorzata Nowakowska,

Barbara Dubaj

II miejsce

Błażej Hałat

Dyplom laureata za publikację utworu literackiego :

Agata Latocha,Błażej Hałat

2. VI Rejonowy Konkurs Literacko-plastyczny

„Wielcy Polacy – Julian Tuwim” 26.XI.2013 r.

SP-37 Tychy Dubaj Barbara III miejsce w kategorii poezji

Laura Adamik

3. Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o krajach Anglojęzycznych

26.11.2013 r.

SP-36 Tychy Biel Magdalena III miejsce

Mystek Olaf

Herman Kacper

4. XVII edycja Rejonowego Konkursu Twórczości Dziecięcej „Niech zaświeci słońce” o laur Rafała Pomorskiego

28.11.2013 r.

SP-22 Tychy Dubaj Barbara Wyróżnienie:

Adam Nieckarz

5. III Powiatowa Olimpiada Interdyscyplinarna

8.01.2014 r.

ZS nr 2 Tychy Nauczyciele uczący w klasach VI II miejsce- klasa 6b

 

6. Międzyszkolny konkurs „Moja szkolna biblioteka”

8.01.2014 r.

Zespół Szkół nr 2

w Tychach

Waszyński Mikołaj Wyróżnienie:

Targosz Natalia

Miszczak Paulina

7. XVIII Międzyszkolny Konkurs Gwary Śląskiej „Teroski Se pogodomy…” SP-1 Tychy Mateja Ewa Dyplom za udział:

Zuzanna Żółtaszek

Tymoteusz Malisz

8. XIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX 4.03.2014 r. pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie M. Wacławek

D. Kajzar

M. Biel

A. Zmudzińska

nagroda pocieszenia:

Hałat Błażej

Czyż Gabriela

Prusińska Judyta

Celder Weronika

9. II Rejonowy Konkurs „Lubię czytać”

28.03.2014 r.

SP-4 Tychy Bicz Grażyna

Dubaj Barbara

I miejsce

Emilia Chmiel

Aleksandra Kośla

10. V Międzygminny
Indywidualny Konkurs Języka Angielskiego
„KNOW HOW’
Gimnazjum nr 10 z Oddziałami
Dwujęzycznymi w ZS nr1 w Tychach.
Biel Magdalena 1. Dominika Duda -84pkt; miejsce 9

2. Kacper Hermann -94 pkt; miejsce 3; LAUREAT
3. Marcin Kubacki -76,5pkt; miejsce 14
4. Paulina Miszczak -54,5 pkt

5. Oliwia Potrzeba -48,5 pkt

6.Cezary Wac -76,5pkt; miejsce 14

7.Martyna Winiarska -66 pkt; miejsce 23

8.Zofia Woźny -65,5pkt; miejsce 24

11. IX Powiatowe Igrzyska Ortograficzne. Korrida- corrida 2014-11.04.2014 r. Zespół Szkół nr 1 w Tychach Nowakowska Małgorzata II miejsce /drużyna/ :

Herman Kacper

Wac Cezary

Daniluk Weronika

12. IX edycja Konkursu poetyckiego „O Pozłacane Pióro” „Jestem Patriotą” 13.05.2014 r. MBP Tychy Małgorzata Nowakowska

Barbara Dubaj

Wyróżnienie: Głądyś Katarzyna

III miejsce: Hałat Błażej

Dyplom za udział i publikacja wierszy:

Nieckarz Adam

Adamik Laura

Świta Kacper

13. XI Rejonowa debata młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych pod hasłem „Ludzie są równi, tylko nierówność ich dzieli.” Czy jesteśmy narodem tolerancyjnym. 14.05.2014 r. Stowarzyszenie Nauczycieli Polonistów oddział w Tychach Dubaj Barbara Wyróżnienie:

Zofia Woźny

Cezary Wac

 

14.

 

V Powiatowy Konkursu Literacki na Baśń

27 maja 2014

Zespół Szkół Sportowych w Tychach Dubaj Barbara II miejsce :Teresa

Derewecka

III miejsce: Zuzanna Rostek

15. Międzyszkolny konkurs plastyczno-językowy

„Draw me a story” 16.05.2014 r.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Tychach Magdalena Wacławek III miejsce: Jakub Odrobiński

Wyróżnienie: Malwina Goczoł

16. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Humorystycznej

27.05.2014 r.

SP-18 Tychy Dorota Grzesica I miejsce

Zuzanna Szendera

17. Międzyszkolny konkurs ortograficzny klas III SP-35 Tychy Małgorzata Lewicka Dyplom za udział: Gabriela Czyż
18. Międzyszkolny konkurs recytatorski klas I-III „Poetycki zwierzyniec” SP-18 Tychy Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej Jakub Matuszyński,

Milena Wagner,

Marta Bagan

KONKURSY TURYSTYCZNE I PIERWSZEJ POMOCY

17.

Konkurs pierwszej pomocy

XVI Rajd jesienny oddziału PTTK Tychy

Równica 05.10.2013 r.

PTTK Tychy Sekuła Gizela

Woźniak Elżbieta

Kubica Paweł

I miejsce

Drużyna Trampy

18.

Konkurs turystyczny

XVI Rajd jesienny oddziału PTTK Tychy

Równica 05.10.2013 r.

PTTK Tychy Sekuła Gizela

Woźniak Elżbieta

Kubica Paweł

II miejsce

Drużyna Trampy

19.

XVII Rajd wiosenny oddziału PTTK Tychy

Podlesice 26.04.2014 r.

PTTK Tychy Wożniak Elżbieta

Sekuła Gizela

II miejsce

Drużyna Trampy

KONKURSY PLASTYCZNE

20.

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Stworki, potworki” 19.11.2013 r. Zespół szkolno-Przedszkolny nr 3 Tychy Kołodziejska Monika III miejsce

Emilia Michno

21.

V Konkurs na przygotowanie Anglojęzycznej Kartki Bożonarodzeniowej

18.12.2013 r.

STO Tychy Wacławek Magdalena

Kajzar Dagmara

Wyróżnienie: Paulina Miszczak

Wyróżnienie : Zuzanna Żółtaszek

II miejsce: Julia Zientek

 

22.

 

Olimpiada BEST

Konkurs plastyczny

 

BEST Tychy

 

Wacławek Magdalena

Kajzar Dagmara

Biel Magdalena

 

Kategoria I-III

1 miejsce Berent Dominik

2 miejsce Hadasz Paweł

3 miejsce Żeleźniak Kinga, Dąbek Kinga

Wyróżnienie: Zientek Julia. Pająk Michalina

Kategoria IV-VI

1 miejsce Piasecka Jaśmina

2 miejsce Komorniczak Wiktoria, Bińkowska Katarzyna

23.

XXI Wojewódzki Konkurs plastyczny Ekologiczny pod hasłem „Ocalić od zapomnienia”

 

MOK Czerwionka -Leszczyny Niesyto Adam Laureatka

Martyna Bonarska

24.

XII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Inne Spojrzenie”

Rozdanie nagród 23 V 2014

 

Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu pod honorowym patronatem Polskiego Komitetu Narodowego UNICEF oraz Prezydenta Miasta Sosnowca Kazimierza Górskiego.

Niesyto Adam Laureat :

Paulina Miszczak

25.

Ogólnomiejski Konkurs Plastyczny dla

dzieci i młodzieży

„Kwiatek dla mamy”

27.05.2014 r.

Spółdzielczy Dom Kultury Tęcza Tychy

Spółdzielnia Oskard

Saczek Bożena Nagroda – Iga Żeleźniak-

26.

 

XXI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach” edycja 2013/2014

 

Gminny ośrodek Kultury w Świnnej, Towarzystwo Aktywności Społecznej „Zwyczajni” Świnna

 

Niesyto Adam

 

III miejsce

Julia Latusek

KONKURSY SPORTOWE

27.

Sztafetowe biegi przełajowe 11.10.2013 r.   Jarosław Przyłucki Zacharko Jacek VI miejsce dziewczęta

Zofia Woźny,

Paulina Miszczak

Emilia Chodor

Agata Liebner

Weronika Skupińska

Anna Grabowska

rezerwowa Izabela Rosikoń

 

VII miejsce chłopcy

Oskar Rzepa

Karol Krupiak

Przemysław Bober

Jakub Gemborys

Tymoteusz Brzoza

Dawid Błaszczyk

rezerwowy Adam Radomski

 

28.

Puchar Europy Federacji I.K.B. w Sztukach walki Polska Federacja sztuk Walki i Sportów obronnych Zarzecze k. Żywca IV miejsce w konkurencji kata

Wiktoria Piórkowska

 

29.

Igrzyska powiatowe w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt w roku szkolnym 2013/2014 7.11.2013 r. STS Tychy Jarosław Przyłucki I miejsce

Olimpia Malinowska,

Weronika Radzikowska,

Zofia Woźny

rezerwowa Jaśmina Piasecka

30.

Igrzyska powiatowe w tenisie stołowym w kategorii chłopców w roku szkolnym 2013/2014 8.11.2013 r. STS Tychy Jarosław Przyłucki Zacharko Jacek I miejsce

Dawid Malinowski,

Tomasz Bandzerewicz,

Mikołaj Rogalski

rezerwowy Dawid Turek

31.

VIII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt rocznik 2003 6-8.12.2013 r. Kępiński Klub Sportowy „Polonia” Frączek Barbara IV miejsce

Uczennice klasy

Bernaś Olimpia

Bober Karolina

Jarosz Martyna

Komorniczak Wiktoria

Kula Magdalena

Lazar Wiktoria

Lesiak Olga

Pietruszka Klaudia

Piotrowska Melisa

Radzikowska Weronika

Rostek Zuzanna

Skrzywanek Iwona

Stencel Martyna

Stujkowska Katarzyna

Wysocka Martyna

32.

Igrzyska Powiatowe Szkół Podstawowych w drużynowych zawodach pływackich w kategorii chłopców w roku szkolnym 2013/2014

13.02.2014 r.

STS Tychy Zacharko Jacek II miejsce

Kacper Władyszewski

Cezary Wac

Szymon kowalski

Jakub Gemborys

Tymoteusz Brzoza

Mikołaj Rogalski

Michał Belowski

Michał Wojak

Mateusz Mateja

Szymon Zachłód

Dawid Bednarek

Sergiusz Stolecki

Jan Nessmann

 

Laureaci indywidualni:

Jan Horodeński

Jakub Odrobiński

Maksymilian Boryka

Bartłomiej Rosikowicz

33.

Rejonowe zawody w tenisie stołowym szkół podstawowych – drużyna chłopców MOSIR Łaziska Górne Przyłucki Jarosław II miejsce

Malinowski Dawid

Bandzerewicz Tomasz

Turek Dawid

Kubina Jakub

34.

Rejonowe zawody w tenisie stołowym szkół podstawowych – drużyna dziewcząt MOSIR Łaziska Górne Przyłucki Jarosław II miejsce

Malinowska Olimpia

Radzikowska Weronika

Chmiel Martyna

35.

Igrzyska Powiatowe Szkół Podstawowych w piłce siatkowej w roku szkolnym 2013/2014 w kategorii chłopców 3.04.2014 r. STS Tychy Zacharko Jacek III miejsce drużynowo:

Belowski Michał

Gaj Wiktor

Brzoza Tymoteusz

Gemborys Jakub

Władyszewski Kacper

Kurek Krzysztof

Trojanowski Kacper

Rzepa Oskar

Tondyra Adam

Radomski Adam

Bober Przemysław

36.

X GRAND PRIX Tychów w tenisie stołowym 2013/2014 w kat. Szkoły podstawowe 16.04.2014 r. MOSIR Tychy Przyłucki Jarosław I miejsce:

Tomasz Bandzerewicz

Bartosz Rogalski

II miejsce:

Klara Ferenc

Olimpia Malinowska

Dawid Malinowski

Duda Łukasz

Rogalski Wojciech

37.

Powiatowe igrzyska szkół podstawowych w czworoboju w kategorii dziewcząt w roku szkolnym 2013/2014

20.05.2014 r.

STS Tychy Jarosław Przyłucki V miejsce

38.

Współzawodnictwo sportowe szkół podstawowych w Tychach w roku szkolnym 2013/2014 STS Tychy Jarosław Przyłucki Zacharko Jacek V miejsce

KONKURSY MATEMATYCZNE, INFORMATYCZNE I PRZYRODNICZE

39

Międzyszkolny Konkurs Matematyczno- Przyrodniczy „Jeden z dziesięciu” dla uczniów klas piątych 5.06.2014 r. SP-35 Tychy Sekuła Gizela

Białek Jerzy

Dyplom za udział

40.

Przedmiotowy konkurs informatyczny dla uczniów klas VI „Jestem projektantem”

11.04.2014 r.

G-5 Tychy Waszyński Mikołaj Wyróżnienie:

Bonarska Martyna

Podziękowanie za udział:

Miszczak Paulina

Wątor Joanna

41.

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych Nauczyciele matematyki i edukacji wczesnoszkolnej Wyróżnienia: Łukasz Sękowski ,Jakub Mędrak, Amelia Kulińska , Natalia Maj, Izabella Rosikoń Nikola Wołyniec , Marcin Kubacki

42.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Pangea Międzynarodowa Szkoła Meridiam Nauczyciele matematyki Kwalifikacja do finału w Warszawie- Izabela Rosikoń
{"slides_column":"6","slides_scroll":"3","dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}